Pauliaus Stalionio ir Parodijos teatro „Žvaigždė“ koncertas

2017-03-30
18:00 val.

Dainininkas ir dainų autorius Paulius Stalionis - Jūsų mieste! Pelnęs publikos simpatijas, šlageriais tapusiomis dainomis "Man nereik į Airiją", "Vakarai ilgi", "Aš atnešiu Tau saulę"  ir kt., atlikėjas nesustojo, ir, greitai, gerbėjams pristatys naujausią savo albumą "Aš tavimi tikiu". Paulių Stalionį galima drąsiai pavadinti išskirtiniu atlikėju, kadangi jis dainuoja tik savos kūrybos dainas, kasmet papildydamas repertuarą naujais kūriniais. Per aštuonerius savo solinės karjeros metus, dainininkas išleido jau penktą albumą. Trys iš jų tapo auksiniais.

                             Išskirtinis šių metų koncerto siurprizas - tai stulbinamo populiarumo Lietuvoje ir už jos ribų sulaukęs kolektyvas - "Parodijos teatras"! Garsiausios mūsų šalies ir pasaulinio lygio žvaigždės, atvyks ne tik pasveikinti Pauliaus, bet ir žiūrovų akivaizdoje surengs įspūdingą šou! Pamatysite ne tik Filipą Kirkorovą, Fredį Merkurį, Elvį Preslį, bet ir kitus ryškiausius scenos grandus!

                             "Koncerto metu, su savo klausytojais, pasidalinsiu ir visų pamėgtais, ir visiškai naujais kūriniais. - pažadėjo P. Stalionis. - Bendrausiu su publika ne tik dainomis, o taip pat pristatysiu naują, dar dažais kvepiančią, pasakų knygą, kuri, net neabejoju, maloniai nustebins daugelį. O ką jau kalbėti apie fantastiškus "Parodijos teatro" numerius? Manau, kad žiūrovai, tikrai neturės laiko nuobodžiauti ir koncerto įspūdžiais dalinsis dar ne vieną dieną."

                             Pauliaus Stalionio naujausio albumo pristatymo koncertas vyks Lazdijų kultūros centre, kovo 30 d. 18 val., o bilietas į koncertą  - puiki dovana Jūsų bičiuliams ir artimiesiems!

Bilieto kaina 8 eur, vaikams - 5 eur.

 

 

Paulius Stalionis