Šios edukacijos metu susipažįstame su fraktaliniu piešimu, sužinome kas yra Fraktalai, kaip jie piešiami, kokios jų rūšys, kam jie skirti, kuo naudingi, kas juos gali piešti. Ir piešiame savo pirmąjį fraktalą. Sukurtą fraktalą „skaitome“.
„Norų lėlytės“ – edukacinis užsiėmimas ir vaikams, ir suaugusiems. Užsiėmimo dalyviai susipažįsta su lėlių atsiradimo istorija, lėlių tipais ir kiekvienas pasigamina sau po norų lėlytę, pildančią net slapčiausius norus.
Ši technika yra skirta lavinti smegenų veiklą, motoriką, skatina susikaupimą, vaizduotę, padeda koncentruoti dėmesį bei, per piešinį, vystyti sugebėjimą išreikšti save. Tai vienas iš būdų nugalėti stresą ir leisti kūnui atsipalaiduoti. Kaip ekspertai teigia, tai dėl pačios medžiagos – smėlio – atpalaiduojančių savybių. Tad jei jauti, kad pasiilgai vasaros, nori poilsio ar jautiesi prislėgtas – piešimas spalvotu smėliu – kaip tik tau.
Šioje edukacijoje susipažinsite su žibintų atsiradimo istorija, jų naudojimo galimybėmis šiandieną. Išmoksite pasigaminti žibintą, kurį dar papuošite ir dekoruosite. Jį galėsite naudoti ne tik pagal paskirtį, bet kaip interjero detalę. Šiuo rankų darbo žibintu džiaugsitės ne tik patys, bet pradžiuginsite ir savo artimus žmones.
Žaidimai jau praeityje buvo laikomi ne tiek pramoga, kiek veiksminga auklėjimo priemone. Tinkamai organizuoti, jie padėdavo išugdyti jaunąją kartą sveiką, stiprią, kupiną gyvenimo džiaugsmo. Kiekvienas žaidimas turėjo konkretų tikslą, ugdė vienokius ar kitokius įgūdžius. Šioje edukacijoje susipažinsite su viduramžių stalo žaidimais. Sužinosite, kaip ir iš ko pasigaminti žaidimo lentą bei vaikštukus. Išmoksite žaisti Kvirkatą.
Edukacinės programos „Tapyba ant stiklo“ metu dalyviai turės galimybę susipažinti su stiklo dekoravimo būdais ir technikomis. Po to, gavę reikalingas medžiagas ir priemones, pasitelkę fantaziją ir pasinėrę į kūrybos procesą, sukurs sau meno dirbinį ant stiklo, kurį pasiims į namus. Tai susikaupimo, teigiamų emocijų ir geros nuotaikos kupina valandėlė. Tikėtina, kad gims puikių idėjų, meno kūrinių, kurie džiugins ne tik pačius kūrėjus, bet ir jų artimuosius. Atlikti darbai turės išliekamąją, pažintinę vertę.
“Filcas” arba dar kitaip – veltinis yra švelnus, minkštas ir įvairių storių audinys, todėl labai tinkamas įvairioms kūrybinėms idėjoms įgyvendinti: kurti sages, raktų pakabukus, paveikslėlius, paveikslus, segtukus į plaukus ir daugybę kitokių dalykėlių. “Filco” dirbiniai tinkami puoštis, dovanoti kitam bei yra sėkmingai naudojami namų interjero puošybai ir dekorui.
Nuo seno tikima, kad saga yra vienas iš laimę nešančių daiktų. O tam tikru būdu ją prisiuvus galima prisišaukti sėkmę ir pinigus. O kur dar meilės ir sveikatos pažadai… Tad šios edukacinės programos metu kviečiame pasigaminti „Laimės sagą“.
Šio užsiėmimo metu dalyviai:
Naudojami metodai: pasakojimas, vaizdinių priemonių peržiūra bei aptarimas, pokalbis, klausimai – atsakymai, praktinis – kūrybinis darbas grupelėmis bei individualiai, draugų kūrybos vertinimas bei savo darbo įsivertinimas.