MŪSŲ BIOLAUKAS – MŪSŲ SVEIKATOS ATSPINDYS

2017-04-11
17:00 val.

Pirmą kartą Lazdijuose turėsite galimybę išgirsti paskaitą MŪSŲ BIOLAUKAS - MŪSŲ SVEIKATOS ATSPINDYS. Įgysite daugiau žinių apie savo fizinę, energinę, emocinę, minčių bei dvasinę būklę. Turėsite galimybę pasidaryti savo biolauko nuotrauką, ir svarbiausia – po šio tyrimo Jūs gausite išsamią informaciją apie savo energijos resursus, nes tyrimo metu bus atliktas viso organizmo funkcinių energinių rezervų įvertinimas. Tai labai svarbus kiekvieno gyvo organizmo rodiklis. Juk energija – tai Gyvenimas! Konsultuos dr. Artūras Dabkevičius, jau balandžio 11 dieną, Lazdijų kultūros centre. Vietų skaičius labai ribotas.

 

Taigi nuo šiol kiekvienas norintis gali pasidaryti savo auros (biolauko) diagnostiką, pasitikrinti jos simetriją, plotą, subalansavimą. Ši diagnostika – puikus įrodymas, kad kiekviena gyva būtybė, tame tarpe ir žmogus, yra sudarytas ne tik iš materijos (fizinio kūno), bet turi ir subtilias (energoinformacines) struktūras.

Tai šiuolaikinis, saugus, vaizdus, nereikalaujantis daug laiko sąnaudų, neturintis jokių kontraindikacijų metodas, atitinkantis visus reikalavimus, keliamus objektyviam žmogaus psichoemocinės ir fiziologinės būklės įvertinimui.

Jums bus suteikti visi paaiškinimai, gautų vaizdų interpretacijos ir rekomendacijos. Kiekvienas žmogus gaus 10 puslapių spalvotai atspausdintą tyrimo ataskaitą. Ataskaitos gali būti pateikiamos lietuvių, rusų, anglų ar kitomis kalbomis.

Atlikus diagnostiką, turėsite:

  • Savo lauko vaizdus iš trijų pusių: iš priekio, bei kairio ir dešinio šonų. Įvertinsite savo auros formą, simetriją, užpildymo plotą bei subalansavimą;
  • Čakrų energinio aktyvumo ir simetrijos vertes bei grafikus;
  • Galėsite įvertinti savo fizinio kūno sveikatos lygį, savo psichoemocinę būklę bei įvertinsite savo psichoemocinės ir fizinės būklės tarpusavio atitikimo laipsnį;
  • Atskleisime įvairias disfunkcijas organizmo sistemose ir organuose, pasirodžius pirmiesiems sutrikimo požymiams (prieš pasireiškiant ligai, dar iki klinikinio pasireiškimo). Taip pat bendromis pastangomis pasistengsime surasti pirmines sutrikimų ir ligų priežastis;
  • Įgysite daugiau žinių apie savo fizinę, energinę, emocinę, minčių bei dvasinę būklę;
  • Ir svarbiausia – po šio tyrimo Jūs gausite išsamią informaciją apie savo energijos resursus, nes tyrimo metu bus atliktas viso organizmo funkcinių energinių rezervų įvertinimas. Tai labai svarbus kiekvieno gyvo organizmo rodiklis. Juk energija – tai Gyvenimas!

Konsultuoja dr. Artūras Dabkevičius

Artūras Dabkevičius: technologijos mokslų daktaras (technologijos mokslai, mechanikos inžinerija, virpesių mokslas), disertaciją apgynęs Kauno technologijos universitete (2009 m.). Šiuo metu paskelbęs virš 50 straipsnių, dalyvavęs tarptautiniuose mokslo projektuose, podoktorantūrinėje stažuotėje (2011 – 2012 m.), tyrimus vykdė J.A.V., Švedijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.

Tarptautinės organizacijos „International Union of Medical and Applied Bioelectrography“ narys.

Respublikinės sveikatingumo asociacijos „Aqua est vita“ narys.

Nuo vaikystės užsiima tradicine fotografija, o nuo 2007 m. pradėjo domėtis subtilių energinių biolaukų (auros) fotografija ir galimybe objektyviai užfiksuoti žmonių, gyvūnų, augalų energetiką. Šiuo metu dirba su naujausiais amerikiečių ir rusų mokslininkų sukurtais ir licencijuotais bioenergetikos diagnostikos prietaisais ir specialia programine įranga, su kuria galima užfiksuoti ir įvertinti žmogaus biolauko ir čakrų energetiką.  

Artūras Dabkevičius, +370 647 27645, www.biolaukas.lt

 

paskaita apie biolauką.