Veisiejų kultūros namų folkloro ansambliui „Packavėlė“ – 15!

2020-01-24

Sausio 24 d. Veisiejų kultūros namų folkloro ansamblis „Packavėlė“ ( vadovė Lina Kvedaravičienė) šventė kūrybinės veiklos 15 - metį ir pakvietė visus savo draugus, liaudies dainos mylėtojus į jubiliejinį vakarą „Kur namai, ten daina“.

Dalyvavo ir ilgų gyvavimo metų linkėjo Barčių laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Liktorėlis“, vadovė Rita Kulakauskienė, Būdviečio laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Radastėlė“, vadovė Aurelija Valasavičienė, Veisiejų S.Gedos gimnazijos folkloro ansamblis „Šermukšnėlis“, vadovė Rasa Sabaliauskienė, Kučiūnų laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Parinkcis“, vadovė Jolita Karaliūnienė, Lazdijų kultūros centro folkloro ansamblis „Riecimėlis“, vadovė Regina Kaveckienė ir Veisiejų kultūros namų liaudiškų šokių kolektyvas „Pušynas“, vadovas Antanas Jurčiukonis.

Nuoširdžiai sveikino ir smagiai grojo Veisiejų kultūros namų kapela „Veisieja“, vadovas Laimis Juškaitis bei Seirijų kultūros namų  kapela „Savi“, vadovė Germina Ptašnykienė.

„Packavėlę“ ir vadovę Liną Kvedaravičienę sveikino Lazdijų kultūros centro direktorius Arūnas Sujeta, Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nariai Janina Ražukienė ir Rimas Kauzonas, buvę ansamblio dalyviai.

Per 15 metų keitėsi ansamblio dalyviai, tačiau niekada nesikeitė meilė krašto tradicijoms ir liaudies dainai.

Ansamblis daugiausia atlieka autentiškas dzūkiškas dainas, programoje gausu Veisiejų krašte užrašytų dainų, kurios atsineštos pačių ansambliečių iš savo tėvų ar senelių.

Smagu, kad ,,Packavėlė“ vis dar nori kartu dainuoti, pasidžiaugti vieni kitais ir džiuginti klausytojų širdis. Tądien atmosfera buvo tiesiog ypatingai rami, nuoširdi ir šilta. Visi svečiai ir draugai linkėjo ilgų metų, sveikatos, optimizmo ir didžiulio užsidegimo kūrybinėje veikloje. Lieka tik palinkėti, kad visi išsakyti linkėjimai išsipildytų su kaupu!
Nes 15 metų – tai pats žydėjimas!