Teatrališkas ruduo

2018-10-23

Lazdijų kultūros centras kviečia ilgus rudens vakarus leisti įdomiai ir kūrybingai. Nuo spalio 23 dienos kartu su partneriais  Simno ir Kalvarijos kultūros centrais yra įgyvendinamas projektas „Teatro kelionės: iš miesto į miestelį“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Projekte numatyta parodyti 8 spektaklius! Teatrališkas ruduo pakvies į Kauno nacionalinio dramos teatro spektaklį „Tegyvuoja Bušonas“, o Alytaus miesto teatras parodys net 4 spektaklius vaikams:  Lapkričio 6 d. 12 val. Simno kultūros centre -  „Ežiukas rūke“; lapkričio 13 d. 10 val. Šeštokų kultūros namuose spektaklis „Šokis puodynėje arba svajonių storulis“ ir 14 val. Kalvarijos teatre „Titnagas“, o lapkričio 22 d. 11 val. Veisiejų kultūros namuose vaikai galės pamatyti spektaklį „Mažasis princas“.

Lapkričio 15 d. Lazdijų kultūros centre bus pristatomas spektaklis „Siaubo pasakos“ su aktorėmis Vitalija Mockevičiūte ir Neringa Varnelyte bei muzikantais  Dariumi Mockevičiumi ir Pauliumi Kovalenko iš folkloro kapelos ,,Ratilai“. Lapkričio 22 d. 18 val. Lazdijų kultūros centre - Vilniaus kamerinio teatro spektaklis „Ji Jis“. Gruodžio 7 d. 16:00 val. Lazdijų šeimas pakviesime į Lazdijų Nepriklausomybės aikštę, kur stebėsime „Labaiteatro“ spektaklį „Aplink pasaulį“. Gruodžio 11 dieną, 18 val.  Keistuolių teatras į Lazdijų kultūros centrą atveža premjerinį Aido Giniočio režisuotą spektaklį „Riešutų duona“. 

Taigi šis teatro festivalis skleis pozityvią energiją ir gerąją patirtį,  kvies pamatyti profesionalius spektaklius ir pažinti teatro kultūrą!

 

teatrališkas ruduo (1)