Rajono saviveiklininkų šventė

2016-01-06

Sausio 6-ąją, Trijų karalių dieną Lazdijų kultūros centro saviveiklininkai rinkosi į Seirijų kultūros namus. Čia vyko būtent jiems skirtas renginys - tai padėka už krašto kultūros ir tradicijų puoselėjimą. Šventėje dalyvavo trys Lazdijų rajono „karaliai“: Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis, vicemeras G. Salatka ir administracijos direktorius A. Klėjus.trys karaliai

Kaip žinia, karaliai neatvyksta be dovanų, todėl sudėję svarbiausius ingridientus : auksą, mirą ir smilkalus, rajono saviveiklininkams įteikė skaniausią tortą, kurį vos keturi vyrai pakėlė.

Jau tradicija tapusioje šventėje didžiausias dėmesys yra skiriamas saviveiklininkų apdovanojimams. Šiemet apdovanoti 9 Lazdijų krašto kultūros mylėtojai.  Už nuoširdų ir aktyvų dalyvavimą meno mėgėjų saviveikloje, puoselėjant Lazdijų krašto kultūrą buvo apdovanotas Pranas Kiziela, Nerijus Sukackas, Birutė ir Petras Jurkevičiai bei  Veisiejų kultūros namų  šokių kolektyvas „PUŠYNAS“ (vad. Aldona Rudzienė).

trys karaliaiĮvertintas buvo ir Vitas Trampas už nuoširdžią ir aktyvią kultūrinę veiklą su kapela „Griežlė“, Lazdijų krašto ir visos Lietuvos kultūriniame gyvenime. Nepastebėta neliko ir Veisiejų kultūros namų darbuotojos Ramutės Petrauskienės nuoširdi ir aktyvi veikla kultūriniame gyvenime. Už aktyvią savanorystę apdovanota Ona Žukauskienė, Edita Česnulienė bei Alė Samuchova. Visiems laureatams, saviveiklininkams ir svečiams koncertavo grupė „Dinamika“.

trys karaliaiLazdijų kultūros centras didžiuojasi, kad įvairiuose kolektyvuose šoka, dainuoja, vaidina ar dalyvauja kitose kultūrinėse veiklose daugiau nei 500 mūsų rajono gyventojų! 

Šie aktyvūs žmonės prisideda prie Lazdijų krašto kultūros puoselėjimo, vertybių sklaidos.. Juk kiekvienas jų ir mes visi kartu esame kultūros dalis!

trys karaliai trys karaliai