PASIENIO FIESTOS 2017 dalyviai rungėsi kraštiečių olimpiadoje

2017-06-02

Pirmąją PASIENIO FIESTOS 2017 dieną visu, ateinančius į miesto parką, šventės organizatoriai kvietė dalyvauti stilizuotoje kraštiečių olimpiadoje. Jos dalyviai turėjo atlikti keletą pakankamai sudėtingų užduočių – surasti tinkamą raktelį vienai iš pasirinktų spynų, peršokti nustatytą skaičių šuolių per organizatorių sukamą virvę, į pintinę iš nustatyto atstumo sumesti kamuoliukus, ant karties – vainikus, ir sužaisti šaškių turnyrą iki pirmo kirčio su renginio vedėja.

Visi, užsiregistravusieji dalyvauti olimpiadoje, metė lapelius su savo pavardėmis į indus: vyrai – į vieną, moterys – į kitą. Lazdijiečių ir šventės svečių aktyvumas buvo neregėtas – indai greitai tapo artipilniai. Nugalėtojams, kurie turėjo būti išrinkti burtų kelių, buvo skirtas ypatingas prizas – pakilimas oro balionu. Aktyviausieji kraštiečiai, renginio organizatorių džiaugsmui, buvo jaunimas. Tačiau ir vyresniosios kartos atstovų neišgąsdino nei šokinėjimas, nei kamuolių mėtymas. Kai kurie jų dalyvavo ištisomis šeimomis, draugų grupėmis.

Olimpiadai pasibaigus renginio organizatoriai ištraukė lapelius su laimingųjų pavardėmis. Į dangų oro balionu pakils jauniausioji Lazdijų kartą – Roberta Šliaužytė ir Karolis Talaišis.

www.lazdijai.lt 

Krastieciu-olimpiada2-1-11142 Krastieciu-olimpiada2-2-11143 Krastieciu-olimpiada2-3-11144