Parodos „Metamorfozės kultūros keliu vakar ir rytoj“ pristatymas

2016-09-29

Rugsėjo 29 d. Lazdijų kultūros centre vyko  parodos "Metamorfozės kultūros keliu vakar ir rytoj" pristatymas.

Dalyviai paroda-1turėjo šaunią galimybę pakeliauti kultūrinių erdvių metamorfozėse, kurios vykstakultūroscentre jau aštuonerius metus. Parodos lankytojai buvo apdovanoti raktais į kultūros lobius ir jiems suteikta galimybė patirti savą metamorfozę. To rezultatas - bendras puikus meno, dailės ir kūrybos darbas! Juk erdvė be žmogaus, tik erdvė. Šiems dviems komponentams susijungus gimsta kūryba.
Dėkojame Teisučiui Targauskui už užfiksuotus pasivaiksčiojimus intensyvaus veiksmo vietoje, Lazdijų kultūros centro darbuotojoms Gintarei Šparoda-3imakauskaitei, Ilonai Naujalienei, Ritai Kulaukauskienei už meninius darbus bei Irmai Gurevičienei, Ritai Gegužienei už nepaprastrus molio dirbinius, pagamintus mūsų Rudaminos amatų centre, už puikią muzikinę nuotaiką vakaro metu - Aidai Abeciūnatei, Viktorui Safronovui bei Valdui Krukoniui. 
Erdvėje sustingsta laikas. Laike mūsų mintys, darbai, lūkesčiai ir svajonės. Kviečiame ir Jus iki spalio 20 d. užsukti į Lazdijų kultūros centro kultūrines erdves bei aplankyti šią parodą.

 

 

paroda-7 paroda-6 paroda-5 paroda-4 paroda-2