Modernus Lazdijų hipodromas ieško žirginiam sportui neabejingo valdytojo

2016-03-18

Lazdijų rajono savivaldybė skelbia modernaus, vienintelio Pietų Lietuvoje visus techninius reikalavimus atitinkančio Lazdijų hipodromo valdymo ir naudojimo koncesijos suteikimo konkursą. Koncesininkui, laimėjusiam viešąjį konkursą, bus suteiktas leidimas dvidešimt penkerius metus vykdyti ūkinę veiklą, teikti viešąsias paslaugas, nuomos sutarties pagrindu valdyti ir naudoti turtą Lazdijų hipodrome.

Valdytojas įsipareigoja visą koncesijos sutarties galiojimo laikotarpį savo rizika ir lėšomis užtikrinti nepertraukiamą finansinį veiklos modelį ir gerą verslo praktiką atitinkantį ūkinės veiklos vykdymą ir viešųjų paslaugų teikimą Lazdijų hipodrome. Taip pat vienas iš būsimam valdytojui keliamų reikalavimų numatytas ne mažesnės kaip 11 584,80 Eur investicijos ne mažiau kaip 10 prekybos vietų sukūrimui hipodrome.

Modernizuotame Lazdijų hipodrome įrengta 500 vietų žiūrovų tribūna, teisėjų bokštelis, žirgų laikymo ir išlaipinimo vieta, patogios ir jaukios pagalbinės patalpos, hipodromo žirgų bėgimo takas su varžybų aikštele, automobilių stovėjimo aikštelės. Šiais metais hipodrome įrengtos stacionarios arklidės, talpinančios 20 žirgų. Modernios, atitinkančios šiuolaikinius reikalavimus bei standartus arklidės skirtos vietinių sportininkų bei varžybų dalyvių žirgams laikyti. Statinys turi pagalbines patalpas personalui, pašarų laikymo, inventoriaus patalpas, įrengti dušai žirgams, kiekviename garde sumontuotos automatinės girdyklos ir šėrimo durelės.

Visą skelbimą skaitykite čia:

skelbimas

Lazdijų r. sav. inf.

hipodromas hipodromasDSC_0009