Minėjimas ir tradicinis bėgimas „Laisvės taku“, skirti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2017-03-10

Jau penkioliktąjį kartą veisiejiečiai ir miesto svečiai rinkosi į Santarvės  aikštę Veisiejuose paminėti Lietuvos nepriklausomybės  atkūrimo  27 – ųjų metinių.

Džiugu, kad  mus aplankė Lazdijų rajono  savivaldybės meras Artūras  Margelis ir visus pasveikino su švente. Šventėje dalyvavo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos mokytojai, mokiniai ir šaulių kuopa. Mokytojai, mokiniai iš Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos,  kitų įstaigų atstovai, taip pat atvyko mokytojų ir mokinių iš kitų rajono mokyklų. Tai:  Kučiūnų pagrindinės mokyklos, Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos, Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklos, Krosnos pagrindinės mokyklos, Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos.

Taip pat sveikinimo žodį tarė Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas.

Po gražių ir prasmingų sveikinimų Kovo 11 – osios proga padėjome gėles ir uždegėme žvakutes prie Nepriklausomybės paminklo.

O vaikai ir jaunimas, savo sveikinimus Lietuvai išsakė gausiai

 dalyvaudami bėgime miesto gatvėmis.  Nes Kovo 11-oji kiekvienam iš mūsų yra svarbi šventė, tad neleiskim to užmiršti nei sau, nei mūsų artimiesiems. Didžiuokimės, kad esame lietuviai, ir niekam neleiskime iš mūsų atimti to, ką mums suteikė tėvai, seneliai – neleiskime atimti mūsų laisvės.

Kovo 11 Veisiejai Kovo 11 Veisiejai Kovo 11 Veisiejai Kovo 11 Veisiejai kovo 11 Veisiejai kovo 11 Veisiejai