Meras A. Margelis pretenduoja gauti „Auksinio fenikso“ apdovanojimą

2015-11-24

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pretenduoja gauti svarbiausią ir vieną reikšmingiausių visos šalies apdovanojimų kultūros srityje "Auksinio fenikso" apdovanojimą "Metų kultūros politikas" nominacijoje! Apdovanojimai vyks jau šį penktadienį, lapkričio 27 d. 16 val. Tauragės kultūros centre. Šio apdovanojimo tikslas – pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui. Šiemet „Auksiniam Feniksui“ pristatyti ir į penkias garbingas nominacijas pretenduoja daugiau nei penkiasdešimt pretendentų, kurių tarpe rajono merai, LR Seimo nariai, pramonės, verslo ir visuomeninės organizacijos, žurnalistai, vadybininkai, meno kolektyvų vadovai, kultūros ir meno kūrėjai. Apdovanojimų įteikimo iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus ir nominacijas laureatams įteiks LR Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Raimundas Paliukas, LR Seimo narys Darius Petrošius, Kultūros viceministras Arnas Neverauskas ir kiti žinomi šalies politikos ir kultūros atstovai. Jau gražia tradicija tampančia, šventę vainikuos didingas šviesos, ugnies ir pirotechnikos reginys „Apokalipsė“. 
Apdovanojimai „Auksinis Feniksas“ bus teikiami jau ketvirtą kartą. Iki šiol, šio garbingo apdovanojimo laureatais pripažinti: UAB „Rokiškio sūris“, UAB ‚Mars Lietuva“, AB „Plungės lagūna“, VŠĮ „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Anykščių kultūros centro direktorė Diana Petrokaitė, Lazdijjų kultūros centro direktorius Arūnas Sujeta, Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis, Lietuvos dainų švenčių kūrėjas, dirigentas Remigijus Vilys ir kiti asmenys svariai nusipelnę kultūros kūrimo, paramos ir sklaidos srityse.
Tiesioginė apdovanojimų „Auksinis Feniksas“ iškilmingos ceremonijos transliacija internetu https://www.youtube.com/watch?v=Te0ubZP2WHc    .

Palaikykime Lazdijų rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį ir stebėkime tiesioginę renginio transliaciją jau šį penktadienį iš Tauragės kultūros centro

!Afisa 2 (1)