Lietuvos kultūros centrų asociacija kviečia siūlyti pretendentus prestižiniam apdovanojimui „Auksinis feniksas“

2018-10-29

AUKSINIS FENIKSAS plakatas-01

„Auksinis feniksas“ tai didžiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos ir vienas reikšmingiausių  apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas - pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, labiausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui.

Pretendentus galima siūlyti penkioms nominacijoms:  „Geriausias metų kultūros centro vadovas“; „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“; „Geriausias metų kultūros centro partneris“; „Metų kultūros mecenatas ar rėmėjas“; „Metų kultūros politikas“.

Pretendentą bet kuriai nominacijai gali siūlyti šalies kultūros centrai, jų filialai, skyriai ar padaliniai, o taip pat savivaldybės, įvairios asociacijos, nacionalinės institucijos, bendruomenės, mėgėjų meno kolektyvai, fiziniai asmenys. Apdovanojimai  „Auksinis feniksas“ bus įteikti 2018 m. gruodžio 6 d. 17 val. iškilmingoje ceremonijoje Vilniaus rotušėje.

Kviečiame susipažinti su apdovanojimo nuostatais ir teikti pretendentų pasiūlymus. Laisvos formos rekomendaciją, nurodant nominacijos pavadinimą bei pretendento gyvenimo ir veiklos aprašymą (CV), siųsti iki šių metų lapkričio 12 d. el.p. jurgita.aleknaviciene@gmail.com, arba adresu:

Jurgita Aleknavičienė
Lietuvos kultūros centrų asociacija
Barboros Radvilaitės g. 8
01124, Vilnius

Daugiau informacijos:
Romas Matulis, tel. 8 687 30484

NUOSTATAI-Auksinis Feniksas