Lazdyno riešutai sužibo ant auksinės Lazdijų eglės

2022-12-09

`Gruodžio 9 d. auksu ir lazdynų riešutais pasipuošusi sužibo Lazdijų miesto Kalėdų eglė. Tradiciškai pagrindinė rajono eglė puošiama ypatingą reikšmę turinčiais simboliais. Šiemet yra išlaikomas lazdyno riešuto motyvas – kaip miesto istorijos bei vardo dalis, naujos pradžios, sveikatos, pilnatvės ir gerumo ženklas.

Pagrindinę Lazdijų rajono žaliaskarę puošė UAB „Švenčių studija“. Jos vadovė, architektė Jolanta Tūraitė teigė, kad ją ir Lazdijų kultūros centro kūrybinę komandą įkvėpė siekis ir šiais metais išlaikyti miesto simbolį – lazdyno riešutą, o šventinei šilumai, šviesai sukurti pasirinktos auksinės eglės šakelės. Šių metų miesto eglutė yra dekoruota tūrinėmis šviečiančiomis riešutų kekėmis, stilizuotais žirginėliais, lapeliais bei baltomis girliandomis, o šalia eglutės įsitaisiusi apsikabinti kviečianti voverė. Juk šių metų šventinio laikotarpio tema „Apgaubkime vieni kitus Kalėdų gerumu“. Džiugu, kad gerumu dalinasi ir prie Lazdijų miesto Kalėdinės eglės puošimo prisideda akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“.

Taigi Lazdijai kviečia pasinerti į jaukių šviesų ir reginių labirintą. Šalia papuoštos eglės, Briedžiuko kiemelyje, šventiniu laikotarpiu vyks įvairios kalėdinės edukacinės programos, Adolfo Ramanausko-Vanago aikštėje – įstaigų ir organizacijų šventinių meninių instaliacijų parkas, o prie Lazdijų kultūros centro džiugins simbolinė magiška karuselė.

Tegul Lazdijų gerumo Kalėdų pasaka sukuria jaukų šventinį laikotarpį, pripildo kasdienybę sveikatos, pilnatvės ir vilties!