Lazdijuose paminėta Vasario 16-oji

2021-02-16
Šiemet Vasario 16-oji kitokia nei įprastai, tačiau Lazdijų mieste netrūko šventinio šurmulio ir emocijų. Drauge giedojome himną, stebėjome apdovanojimų "Už reikšmingus nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei" įteikimo ceremoniją, dalyvavome Šv. Mišiose. Nors Valstybės gimtadienis praėjo, tačiau šventiniai reginiai džiugins ir ateinančias savaites.
Lazdijų miesto aikštę iki Kovo 11-osios puoš meninės instaliacijos. Lazdijų kultūros centro languose bus eksponuojama Ilonos Naujalienės popieriaus pjaustinių paroda "Lietuvos istorinių asmenybių portretai".
Dėkojame Lazdijų r.sav.merei Ausmai Miškinienei ir visai administracijai už nuoširdų palaikymą ir pagalbą, Lazdijų Šv.Onos bažnyčios klebonui Nerijui Žvirbliui už Šv. Mišių aukojimą bei suteiktą galimybę jas transliuoti internetu, Redui Rutkauskui už meninės instaliacijos-Gediminaičių stulpai idėjos įgyvendinimą, Rudaminos amatų centrui už apdovanojimams pagamintus nuostabius Laisvės angelus , kamerinio choro "Gaustas" dalyviams už miesto aikštėje saugiai atliekamą Tautišką giesmę.
Dėkojame visiems, kurie taip gausiai dalyvavo akcijoje "Žydintis langai" ir trispalvėmis gėlėmis puošė namų ar organizacijų langus. Visi kartu sukūrėme vienybės šventę!
#VienybėTežydi"
Daugiau nuotraukų : Vasario 16-oji Lazdijuose