Lazdijuose paminėta Sausio 13-oji

2022-01-13
Sausio 13-ąją, Lazdijuose paminėta Laisvės gynėjų diena. 🇱🇹 Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje žuvusiesiems pagerbti degė 14 atminimo laužų. 🔥 Lazdijų rajono savivaldybės administracijos vadovai bei svečiai iškilmingos ceremonijos metu pagerbė Laisvės gynėjus, padėjo žvakes prie Nepriklausomybės ir Adolfo Ramanausko – Vanago paminklų. Danguje nuaidėjo salvės – už Lietuvą, už Laisvę, už žuvusius už Lietuvos laisvę.
Minėjimas tęsėsi Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje, kur susirinkusieji klausėsi Lazdijų kultūros centro choro “Gaustas” koncertinės programos ir dalyvavo Šv. Mišiose.
Šiandien prisimename ir pagerbiame Lietuvos žmonių vieningumą ir susitelkimą, mūsų didvyrių drąsą, laisvę ir didelę meilę Lietuvai. Nepriklausomybės paminklas Lazdijuose nušvitęs mėlyna spalva liudija laisvės gynėjų atminimą, o trispalve nušvitę nameliai – tai laisvos ir Nepriklausomos Lietuvos simbolis!
💛💚❤️
Dėkojame kunigui Nerijui Žvirbliui, Lazdijų rajono sausio 13-tosios gynėjų draugijos nariams, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės Lazdijų kuopos kariams, Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų brg. gen. Adolfo Ramanausko – Vanago šaulių 104-osios kuopos šauliams taip pat visiems dalyviams ir svečiams dalyvavusiem Laisvės gynėjų dienos minėjime! 🇱🇹
+13
6 158
Pasiekti žmonės
1 030
Įtraukimai
Paryškinti skelbimą
171
19 bendrinimų
Patinka

Komentuoti
Bendrinti