Lazdijų kultūros centro „Veiksmo šachtos“ atidarymas

2016-11-08

Lazdijų kultūros centre duris atvėrė nauja kultūrinė erdvė "Veiksmo šachta".  Dar niekam nematyta vieta kvies į netradicinius, kitokio formato renginius. Šioje kultūros zonoje bus organizuojami nedidelei auditorijai skirti renginukai, susitikimai su įdomiais žmonėmis, teminiai skaitymai, muzikos vakarai, pokalbiai prie kavos puodelio, vyks edukaciniai žaidimai.

Įspūdingas ir netradicinis atidarymas kvietė nerti į neįprastas kultūrines erdves ir atrasti pažinimo džiaugsmą. Programoje dalyvavo mimai, skambėjo Valdo Krukonio saksofono melodijos, Agnės Milkuvienės atliekamos dainos, prizai, siurprizai, kava, sultys. o vakaro "vinimi" tapo susitikimas su verslininku Jurijumi Clavu, kuris parodė, kaip kiekvienam ištrūkti iš “žiurkių rato“. „Veiksmo šachtos“ atidarymo šventė netradiciškai ir įdomiai papuošė auksaspalvį rudenį.

[caption id="attachment_8200" align="alignleft" width="640"]cof cof[/caption] [caption id="attachment_8201" align="alignleft" width="640"]cof cof[/caption] [caption id="attachment_8202" align="alignleft" width="640"]cof cof[/caption]

dsc_0016