Kultūros dienos minėjime pagerbti kultūros darbuotojai

2022-04-19
Balandžio 19 d. buvo minima Pasaulinės kultūros diena, tradiciškai pagerbiant Lazdijų krašto kultūros darbuotojus ✨.
Savo kasdieniu darbu nuoširdžiai stengiamės puoselėti Lazdijų rajono kultūrą ir labai džiaugiamės būdami įvertinti 💐. Šiemet pas mus atkeliavo 4 Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės padėkos, kurios skirtos:
🔸Eglei Kubilienei – už kūrybišką ir atsakingą darbą formuojant Lazdijų krašto kultūros identitetą, ieškant naujų idėjų bei įgyvendinant projektus.
🔸Ilonai Naujalienei – Už darbą ieškant naujų idėjų, jų įgyvendinimą, kūrybiškumą puošiant rajone organizuojamus renginius ir Lazdijų krašto viešąsias erdves.
🔸Gintarei Maciulevičienei – už naujus vizualinius projektus, jų įgyvendinimą bei modernaus dizaino internetui kūrimą.
🔸Vitui Trampui – už atsakingą, nuoširdų ir kūrybišką darbą, puoselėjant krašto kultūrą bei garsinant Lazdijų vardą varžytuvėse “Duokim garo”.
🔸Lazdijų kultūros centro darbuotojams – už dzūkų smuikavimo tradicijos puoselėjimą ir nuoseklų darbą siekiant, kad ši mūsų krašto vertybė būtų įtrauktą į šalies Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą.
Dėkojame Lazdijų rajono savivaldybės merei Ausmai Miškinienei, gerbiamiems tarybos nariams, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojams, esamiems ir buvusiems darbuotojams bei visiems, su kurių pagalba ir palaikymu kultūra laisvai skleidžiasi Lazdijų krašte 💛!