Koncertas, skirtas Motinos dienai

2017-05-04

Gegužės 4 dieną Veisiejų kultūros namuose vyko koncertas  ,,Pavasariniai žiedai“, skirtas Motinos dienai paminėti. Nors gėlių žiedų netrūko, tačiau gražiausias spalvas dovanojo Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyriaus mišrusis choras, vadovaujamas R. Sabaliauskienės. Be šaunaus choro, muzikinė puokštę dovanojo duetas - Emilis Slančiauskas ir Miglė Stonkutė bei solistė Enrika Šuminskaitė.

Šventėje ne netrūko ir smagių šokių.  Vaikai šoko baletą bei šiuolaikinius šokius. Šiuos įspūdingus pasirodymus paruošė G. M. Burdulytės auklėtiniai . Publika liko neabejinga ir folkloriniams šokiams – Veisiejų kultūros namų folklorinių šokių būreliui ,,Jurginėlis“, kurie pašoko du gražius tautinius šokius.

Susirinkusių salėje laukė staigmena, kai ne tik mažieji koncertavo savo mamoms, bet ir mamos bei močiutės užlipo ant scenos ir atliko keletą svajingų dainų. O šią staigmeną  III-ojo amžiaus universiteto moterų ansamblis, vadovaujamas G. Vyšniauskienės.  Renginį vainikavo Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyriaus akordeonistų orkestras, vadovaujamas I. Gudebskienės.

Mamos buvo apdovanotos vaikučių dainomis, šokiais, šypsenomis, begaliniu jauduliu, na ir, žinoma, gėlėmis.

Motinos diena Motinos diena Motinos diena