Kapelų šventė-varžytuvės GROK, JURGELI

2014-03-08

 Pavasariškai šiltą ir šventišką kovo 8-osios popietę Lazdijų kultūros centre vyko kapelų 

IMG_6017šventė GROK, JURGELI 2014 . Šiemet šiose varžytuvėse dalyvavo 7 kapelos iš Dzūkijos regiono: "Temela" ( Prienų r.,Balbieriškis), "Stakliškių kapela" (Prienų r., Stakliškės),  "Pivašiūnai" (Prienų r., Pivašiūnai), "Jieznelė" (Prienų r., Jieznas), o taip pat Lazdijų rajono kapelos ”Svaja“ iš Būdviečio, "Griežlė" iš Šeštokų bei "Veisieja" iš Veisiejų. Svečio teisėmis koncertavo Varėnos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela "Periodas".

 Komisijos sprendimu „Grok, Jurgeli“  Dzūkijos regiono varžytuvių nugalėtojais paskelbta liaudiškos muzikos kapela "Pivašiūnai". Savo linksmomis dainomis žiūrovus sužavėjo kapela "Griežlė" iš Šeštokų. Jai atiteko žiūrovų simpatijos. Tad šios dvi kapelos iškovojo teisę dalyvauti respublikiniame GROK, JURGELI 2014 koncerte, vyksiančiame  Kaune.

Kapeloms nugalėtojoms bei dalyvėms buvo įteikti padėkos raštai bei rėmėjų įsteigti prizai. Taip pat Tarptautinės moters dienos proga Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis įteikė gėlių visoms kapelose grojančioms ir dainuojančioms moterims. Tačiau didžiausia ir vertingiausia dovana atiteko gausiai susirinkusiems žiūrovams: jiems buvo įteikta didžiulė puokštė skambių liaudiškų dainų ir melodijų bei padovanotas glėbys šmaikščių pasakojimų, kuriuos sekė nenuilstanti šventės šeimininkė Stefa Navardaitienė.

IMG_5924-001

IMG_5985

IMG_5967-001

Daugiau foto...