Kalėdinis koncertas „Žiemos pasaka“, skirtas visai šeimai

2015-12-27

Sekmadienį, gruodžio 27 d., Veisiejų kultūros namuose vyko kalėdinis koncertas „Žiemos pasaka“.

Kalėdinį koncertą pradėjo Veisiejų kultūros namų folkloro ansamblis „Packavėlė“. Kolektyvas palinkėjo, kad kalėdinę dvasią, šilumą ir gėrį visi jaustų ne tik per Kalėdas, o ir kiekvieną sykį, kai susitiks su sau brangiais ir artimais žmonėmis.

Kalėdinis koncertas

Po „Packavėlės“ pasirodymo G. Varnelytė ir A. Šuminskaitė atliko dainą „Angelai“. Baleto būrelio mažosios šokėjos atliko šokį „Ledo gėlės“ tarsi kompensuodamos šalčio, sniego ir ledo trūkumą gamtoje. Po jaunųjų šokėjų pasirodymo visus pasveikino Lazdijų rajono tarybos narė J. Ražukienė. Pagyvenusių žmonių šokių kolektyvas, vadovaujamas G. Burdulytės, atliko linijinį šokį. Po smagių šokių du kūrinius sugrojo A. Rudzienės vadovaujama Veisiejų kapela „Veisieja“. Šokių kolektyvas „Pušynas“ smagiai sutrypė jurbarkiečių polką.

Veisiejų parapijos klebonas Ž. Burnys visus susirinkusius pasveikino sulaukus Kalėdų. Palinkėjo ramybės, sveikatos ir santarvės šeimoje.

Kalėdinis koncertasPo klebono žodžių scenoje vėl pasirodė šokių kolektyvas „Pušynas“ ir atliko šokį „Gumbinė“. Atėjo laikas suskambėti ir akordeonams. M. Kundrotas atliko vieną kūrinį, o visas akordeonininkų ansamblis, vadovaujamas I. Gudebskienės, sugrojo dar du kūrinius. Reikalaujant publikai paskutinį teko kartoti.

Kalėdinis koncertasPasibaigus šventiniam koncertui žodį tarė Veisiejų seniūnas Z. Sabaliauskas. Jis visus pasveikino praėjusių ir artėjančių švenčių proga ir nuoširdžiai visiems palinkėjo daug gero. Tuomet itin prasmingais ir jautriais žodžiais prabilo L. Kvedaravičienė ir S. Lukošiūnas. Po jų visi koncerto dalyviai išėjo į sceną ir kartu sudainavo gražią dainą apie Kalėdas „Tą naktį...“.