Gruodžio 9 d. bus įžiebta Lazdijų miesto eglutė

2022-11-30

Kiekvienais metais Lazdijuose kuriama šventinė Kalėdų pasaka, kurios centre – pagrindinė miesto žaliaskarė. Tradiciškai pagrindinė rajono eglė puošiama ypatingą reikšmę turinčiais simboliais. Šiemet, kaip ir pernai, bus išlaikomas lazdyno riešuto motyvas – kaip miesto istorijos bei vardo dalis, naujos pradžios, sveikatos, pilnatvės ir gerumo ženklas.

Kalėdų eglutė Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje sužibs gruodžio 9 d. 16 val. renginyje – PASAKA MIESTO PRINCESEI. Jau nuo pat ryto miesto gyventojus ir svečius džiugins skanumynų, dovanėlių bei smulkmenėlių turgelis, o Kalėdų senelis kvies į susitikimą vaikučius ir jų tėvelius. Renginio metu „Pasaką miesto princesei“ seks, dainas ir gražiausius šokius dovanos Lazdijų krašto vaikai, jaunimas, kolektyvai ir atlikėjai. Gerumu pasidalinti ir apsikabinti kvies milžiniškas meškis, kuris simboliškai atlieps šių stebuklingų švenčių temą – „Apgaubkime vieni kitus Kalėdų gerumu“.

Džiaugiamės, kad gerumu dalinasi ir Lazdijų miesto Kalėdinei eglei papuošti paramą skiria akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“.

Taigi Lazdijai kviečia nušviesti Kalėdas gerumu  ir pasinerti į jaukių šviesų ir reginių labirintą. Šalia papuoštos eglės, įsitaisys ir Briedžiuko kiemelis, kuriame šventiniu laikotarpiu vyks įvairios kalėdinės edukacinės programos ir veiklos, Adolfo Ramanausko-Vanago aikštėje įstaigos ir organizacijos sukurs šventinių meninių instaliacijų parką, o prie Lazdijų kultūros centro magiškai suksis simbolinė karuselė.

Tegul Lazdijų Kalėdų pasaka sukuria jaukų šventinį laikotarpį, pripildo kasdienybę sveikata, pilnatve bei apgaubia Kalėdų gerumu.