Geriausio kultūros centro premijos įteikimas

2013-05-24

  Praėjusio penktadienio vakarą Lazdijų kultūros centro darbuotojai bei garbūs svečiai rinkosi į neeilinį renginį. Lazdijų kultūros centrui buvo įteikta Geriausio 2012-ų metų Kultūros centro nominacija. Tarp atvykusiųjų pasidžiaugti tokiu svariu laimėjimu buvo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas, Meno mokyklos direktorė Renata Mockevičienė, Sporto mokyklos direktorius Anatolijus Mikutovskis, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Rimantas Jarmalavičius bei daugelis kitų garbių svečių ne tik iš mūsų, bet ir iš gretimų rajonų bei Lenkijos, Punsko.

Renginį „Iš mano sielos ąsočio – į tavo sielos delnus“ skambiais posmais pradėjo Kultūros centro direktorius Arūnas Sujeta bei pavaduotoja Ingrida Malinauskienė. Renginyje netrūko ne tik melodingų dainų, linksmų šokių, bet ir porinimų dzūkiška šnekta. Pasirodė gausus būrys kūrybingų Kultūros centro meno kolektyvų.

Vis tik svarbiausias vakaro akcentas – apdovanojimo Lazdijų kultūros centrui įteikimas, kurį įteikė Lietuvos liaudies kultūros centro direktorius Saulius Liausa bei Kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jadvyga Lisevičiūtė.
Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sveikino Lazdijų kultūros centro darbuotojus, visą kolektyvą su tokiu gražiu laimėjimu, linkėjo nepavargti, nepritrūkti kūrybiškumo, energijos ir gero ūpo. O kad ne tik save parodytų kitiems, bet ir patys į save pažiūrėtų, meras Kultūros centrui įteikė išties įspūdingą dovaną – didžiulį plačiaekranį televizorių. Dovanų ir sveikinimų buvo gausybė – sveikino kolegos iš Alytaus kultūros centro, svečiai iš Punsko valsčiaus, Veisiejų regioninio parko direkcija, atvežusi visų reikalingų produktų ir net receptą dzūkiškoms bandoms, kad „drūci ir sveiki būtumėt“, švietimo įstaigų vadovai ir dar daugelis kitų. Vakarą vainikavo gausūs aplodismentai geriausiam 2012 metų Kultūros centrui.

 www.lazdijai.lt

[gallery link="file" columns="4" orderby="title"]

  Daugiau foto...