Festivalyje „Metelio banga 2019“ – dalyviai iš visos Lietuvos

2019-08-02

Savaitgalį Meteliuose netrūko muzikos. Čia vyko jau vienuoliktasis festivalis „Metelio banga“. Pirmoji renginio diena buvo skirta populiariajai muzikai ir svarbiausia jos dalis – Smagiausios vasaros dainos konkursas. Jame rungėsi dalyviai iš Panevėžio, Alytaus, Tauragės, Kauno, Lazdijų r., Alytaus, Kalvarijos r. bei Simno. Atlikėjus vertino roko grupės „SBS“ narys Vitalis Kairiūkštis, žinomas atlikėjas ir dainų autorius Vladas Kovaliovas, atlikėja, muzikos terapeutė, dainų kūrėja Indrė Launikonytė, kapelos „Metelys“ vadovė Danguolė Alksninienė, Lazdijų kultūros centro pavaduotoja kultūrinei veiklai Ingrida Malinauskienė bei muzikinės veiklos koordinatorė Aida Bubelienė. Nors visi dalyviai pasirodė puikiai, komisija nusprendė, jog „Vasaros balso“ nominacija atitenka Viltei Kirstukaitei iš Tauragės, „Smagiausios vasaros dainos“ vaikų kategorijoje nominacija  atitenka Gustei Mickytei iš Panevežio, o  „Smagiausios vasaros dainos“ suaugusiųjų kategorijoje nominacija skirta Juozui Adomaičiui ir Redai Kašalynienei iš Stebulių, Lazdijų r.

Renginyje netrūko ir kitų interaktyvių pramogų. Vaikus džiugino jau tradicija „Metelio bangoje“ tapęs putų šou, o vandens pramogų mylėtojai galėjo paplaukioti kanojomis ar irklentėmis.  Rekordinio dalyvių skaičiaus sulaukė ir naktinis dviračių žygis aplink Dusios ežerą „Pavyk saulėlydį“. Daugiau nei tūkstantį festivalio žiūrovų linksmino Lazdijų kultūros centro jaunimo grupė „DaFylk“ ir grupė „2 Donatai“, po koncertų vyko diskoteka.

Antroji diena „Metelio bangos“ diena nukelė į roko stiliaus muziką. Scenoje pasirodė žinomos Lietuvos roko muzikos grupės: „Piligrimas“ iš Kauno, „Svaras 409“ iš Alytaus, „Stresas“ iš Šiaulių, „Grimsphere“ iš Alytaus, „Audronaša“ iš Jonavos, „Dead Man‘s Cross“ iš Vilniaus. Renginys vainikuotas bendru grupių muzikiniu „Džemu“ bei fejerverkais.

Daugiau foto: Metelio banga