Artėja gražiausios metų šventės

2019-12-04

Šventinis laikotarpis dovanoja naujus sumanymus ir atradimus.  Šiemet organizuojame išskirtinai daug edukacinių programų. Atvirose dirbtuvėlėse dalyviai galės kepti kūčiukus, gaminti molinius žaisliukus, dekoracijas, išmokti pasiruošti kulinarinio paveldo patiekalų, nusipinti advento vainikų. Numatoma visa puokštė kalėdinių ir naujametinių renginių, padėkos  vakarų. Gruodžio mėnesį Lazdijų kultūros centras ir padaliniai organizuoja 42 įvairaus formato renginius! Džiaugiamės, kad rajono žmonės yra ne tik kultūros stebėtojai, bet ir patys dalyvauja kuriant šventinę nuotaiką. 

Jau gruodžio 6 dieną sužibės mūsų miesto princesė - žaliaskarė eglutė! Lazdijų miesto eglutės įžiebimo šventei tradiciškai ruošiame teatralizuotą pasaką. Šiemet pristatysime meninę programą pagal pasaką „Raudonbatė ir 7 nykštukai“. Programoje taip pat pasirodys ir "Ugnies teatro" fakyrai. Šių metų Lazdijų eglutė bus kitokia. Pirmą kartą į ją bus galima įeiti, parašyti Kalėdų seneliui laišką, o tam tikromis valandomis pasiklausyti ir nykštuko sekamos pasakėlės. Šalia eglutės derės ir lempučių dekoracijos, o pati aikštė paskęs spalvose.

Įprasminant Kalėdų stebuklą, labiausiai tikimės ir trokštame sutelkti bendruomenę, burtis draugėn, uždegti širdis gera nuotaika, stiprybe, vienybe, kad visi kartu galėtume ištarti „esu kultūros dalis“. Kviečiame bent trumpam sustoti šventiškai pasidabinusiame kultūros centro kiemelyje, pasisemti geros nuotaikos ir kalėdinės emocijos.