Šeštokų kultūros namų liaudiškos muzikos kapela „Griežlė“

Vadovas: Vitas Trampas

Šeštokų kultūros namų kaimo kapela „Griežlė“ susikūrė 2009 metų balandžio mėnesį. Jai vadovavo Vytautas Pečiulis. Pirmąją savo programą kolektyvas pristatė Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventėje, vykusioje Rudaminos miestelyje, ant Rudaminos piliakalnio. Taip pat kapela koncertavo Trakiškių bei Birutos kaimų bendruomenės šventėse, Naujosios Kirsnos laisvalaikio salėje.

2009 m. lapkričio mėnesį kapela dalyvavo Lazdijų rajono liaudiškų kapelų festivalyje konkurse „Netgi vakaruškos“ ir sulaukė puikaus įvertinimo ir pripažinimo. Jų atliktos dainos apie gimtinę suvirpino ne tik komisijos, bet ir žiūrovų širdis. Kapela pelnė Kapelų kapelos titulą. Taip pat „Griežlė“ tapo nugalėtoja 2009 metų Dzūkijos regiono kapelų šventėje-varžytuvėse „Grok, Jurgeli 2010“ ir su vadovo Vitu Trampu puikiai pasirodė respublikiniuose šių varžytuvių koncertuose.

  • 2010 m. kapela „Griežlė“ Lazdijų rajono liaudiškų kapelų festivalyje konkurse „Netgi vakaruškos“ sulaukė gausaus publikos palaikymo ir pelnė Publikos simpatijų prizą.
  • 2010 m. „Grok, Jurgeli – 2010“ Kauno sporto halė.
  • 2011 m. „Grok, Jurgeli- 2011“ Sūduvos krašto kaimp kapelų varžytuvės.
  • 2014 m. „Grok, Jurgeli -2014“ Kauno sporto halė.
  • 2015 m. – „Molio“ šventė Molėtuose.
  • 2016 m. – Rudens mugė Kaišiadoryse.
  • 2017 m. „Grok, Jurgeli – 2017“ varžytuvės Alytuje, atranka į „Grok, Jurgeli – 2017m.“ respublikinėje kapelų šventėje. Publikos žiūrovų ir pirmos vietos vietos laimėtojai.
  • 2017 m. „Grok, Jurgeli – 2017“ Kauno sporto halė.

VšĮ Lazdijų kultūros centro Šeštokų kultūros namų liaudiškos muzikos kapela „Griežlė“ dalyvauja respublikos mastu organizojamuose koncertuose, rajoninuose renginiuose, rudenėlio šventėse, Lazdijų pasienio fiestoje, rajono mastu organizuojamoje „Oninių šventėje prie Dusios ežero“.

Daug kartų dalyvavo Lietuvos televizijos studijoje „Duokim garo“.

Kaimyninėje Lenkijos Respublikoje Jotvingių vakaronė „Šilainė – 2017“