Pasienio fiesta 2005

Šventė nustebino dalyvių gausa

2005-aisiais „Pasienio fiestos“ pirmoji diena prasidėjo šventine gegužine prie Galadusio ežero, į kurią susirinko geriausi Lazdijų bei kaimyninių rajonų žvejai, o taip pat juos palaikantys žiūrovai.

Antrąją šventės dieną linksmybės tęsėsi miesto parke. Vyko sporto varžybos jaunimui ir vaikams, mažuosius šventės dalyvius linksmino „Raganiukės“ teatras, kuris parodė nuotaikingą spektaklį apie Peliuką Micių. Taip pat veikė meno dirbinių bei amatininkų mugė. Šventės meninė programa susirinkusius žiūrovus nustebino saviveiklininkų gausa.

Be pačių šauniausių mūsų rajono meninės veiklos kolektyvų šventėje dalyvavo ir Seinų lenkų kultūros namų dainų ir šokių kolektyvas, Punsko kaimo kapela „Klumpės“ bei įspūdingą pasirodymą kartu su Lazdijų meno mokyklos vokaliniu ansambliu surengusi Lukovo miesto Mečislavo Karlovičiaus vardo muzikos mokyklos grupė BIG-BEND.

Šventės naujiena buvo tai, jog šiame tarptautiniame renginyje pirmą kartą dalyvavo ir svečiai iš Baltarusijos Respublikos. Tai Gardino apskrities Smorgansko rajono Žadiškovsko kultūros namų liaudies dainų ir šokių ansamblis „Viečierinka“.

Taip pat žiūrovams puikų įspūdį paliko specialiai šiai šventei susikūrusi jungtinė kaimo kapela, vadovaujama puikaus mūsų rajono muzikanto Romo Mazėčio. Surengdamas uždegantį šou, koncertą pabaigė nuotaikingos popmuzikos atlikėjas Žilvinas Žvagulis. Pasibaigus koncertui jaunimas iki paryčių galėjo linksmintis diskotekoje.