Įteikti prestižiniai kultūros apdovanojimai “Auksinis feniksas”

2021-12-07
Gruodžio 6 d. Vilniaus rotušėje iškilmingos ceremonijos metu buvo įteikti didžiausios šalies kultūros bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos – apdovanojimai „Auksinis feniksas“. Šie apdovanojimai vyko jau aštuntąjį kartą.
Renginyje dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, tarybos narė Jurgita Kurauskienė, kultūros centro direktorius Arūnas Sujeta ir pavaduotojas ūkio reikalams Arūnas Maciulevičius. 
Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavęs Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja šalies ponia sveikindamas laimėtojus ir renginio svečius akcentavo kultūros centrų veiklos reikšmę ir dėkojo kūrėjams už jų profesionalumą, kūrybiškumą ir svarbias iniciatyvas. Iškilmingoje ceremonijoje kartu su kultūros bendruomene dalyvavo ir susirinkusius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Pirmasis pavaduotojas Jurgis Razma, Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komiteto pirmininkas prof. Vytautas Juozapaitis, Lietuvos Respublikos Kultūros ministras Simonas Kairys, viceministras Albinas Vilčinskas, Savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė, Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa, Lietuvos Respublikos Ministrės Pirmininkės vardu kalbėjo jos patarėja kultūrai dr. Gabrielė Žaidytė, kiti garbūs svečiai.
Primename, kad šiuo prestižiniu “Auksinio fenikso” apdovanojimu Geriausio kultūros centro vadovo nominacijoje 2013 metais buvo apdovanotas Lazdijų kultūros centro direktorius Arūnas Sujeta!