Penktoji šventė-mugė LAZDIJŲ RUDUO 2013

Rugsėjo 21 d. šurmuliavo jau penktus metus vykstanti šventė-mugė LAZDIJŲ RUDUO 2013. Šiemet ji mūsų rajono gyventojus bei svečius sukvietė į modernizuotą Lazdijų miesto hipodromą. Tradiciškai savo dalyvavimu šventę nuspalvino įvairios mūsų rajono kultūros ir švietimo įstaigos, organizacijos, bendruomenės bei seniūnijos.

Smagu buvo stebėti, kaip šventės dalyviai savo įsirengtuose kiemeliuose kūrybingai pristatė pasirinktą veiklą pagal lietuvių liaudies patarlės ar priežodžio dzūkišką interpretaciją. Išradingumo jiems nestigo, todėl  patys ištikimiausi šventės lankytojai, nepabūgę lietingo oro, tikrai nenusivylė čia atėję: vieni žaidimuose dalyvavo, kiti teatralizuotus pasirodymus stebėjo, treti dalyvių suruoštomis vaišėmis vaišinosi ar amatininkų bei tautodailininkų mugėjo apsipirkinėjo. Džiugu, kad šį renginį savo dalyvavimu praturtino Lietuvos policijos pareigūnai, surengę policijos ir visuomenės šventę GINTI.SAUGOTI.PADĖTI,  bei hipodrome vykusios Atviros žirgų konkūrų varžybos.  Didelio žiūrovų susidomėjimo susilaukė Tarptautinės žirgų lygiosios lenktynės, kurias padėjo suorganizuoti  įmonė “LitPol Link”, tiesianti Lietuvos-Lenkijos elektros liniją

Šių metų šventės idėja – VIENAS LAUKE NE KARYS tarsi įpareigojo nebūti nuošaly, burtis draugėn ir kurti rudeniškai šventinę ir pakilią nuotaiką. Ir nesvarbu, net jeigu dangus buvo rudeniškai apniukęs. Svarbiausia, kad ir patiems, ir svečiams būtų miela prisiminti.

Daugiau foto…

Šventės dalyvių pasirinktas patarles rasite ČIA:

 

 

 

 

 

http://www.lazdijukulturoscentras.lt/renginiai/lazdiju-ruduo-2013