Esi kultūros dalis

Kaip niekad skaisčiai šviečiant pavasario saulei, neišvengiamai artėjant šv. Velykoms, balandžiui, Kultūros dienai matome žmones, dirbančius savo, krašto, žmonių gerovei. Žmones, besišypsančius gatvėje, dainuojančius, šokančius, grojančius, vaidinančius kultūros centro meno mėgėjų kolektyvuose visame  rajone. Jaunimą, kuris mokosi valso ir dzūkiškos polkos žingsnelių folklorinių šokių vakaruose laisvalaikio salėse. Girdime padėkos žodžius, sveikinimus, pasidalijimus ir palaikymą kultūrinių renginių metu ir po jų.Vertiname įvairialypį kultūros darbuotojo darbą, kiekvieno saviveiklininko nuoširdumą ir suvokiame – mūsų kraštas nemiręs, jis gyvas žmonių, puoselėjančių mūsų krašto kultūrą savo namuose, gatvėje, susibūrimuose, darbe, dėka.

Viltingą šv. Velykų laukimą dar labiau nuskaidrino gauta Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Lietuvos liaudies kultūros centro paskirta Geriausio 2012 metų kultūros centro premija aukščiausioje kategorijoje. Taip buvo įvertintas mūsų, Lazdijų kultūros centro, paskutinių penkerių metų darbas ir bendrystė Jumis, mūsų krašto žmonės.

Mūsų tik saujelė, pasiryžusių prisiimti atsakomybę ir įsipareigojimus, generuoti idėjas ir jas įgyvendinti, puoselėti krašto tradicijas ir kurti šiandieninę krašto kultūrą, paremtą vertybėmis, kurias online casino išbandė laikas, tačiau su daugiau kaip su puse tūkstančio saviveiklininkų, iniciatyvių bendruomenės narių, seniūnijų darbuotojų, mokyklų mokytojų, jaunimo,mes galime jausti galinga kultūros jėga, branginanti lietuvišką žodį, kalbą, tėvų ir senelių palikimą ir dzūkišką nuoširdumą. O kur dar partneriai kariškiai, pasieniečiai, policijos darbuotojai, parapijų klebonai, muziejininkai ir bibliotekininkai, įvairių įstaigų , organizacijų šviesūs ir iniciatyvūs žmonės, be kurių pagalbos būtų sunku išsiversti. Mūsų krašto kultūra – tai mes visi kartu, tai kasdienė bendrystė ir suvokimas, kad ir Tu ESI KULTŪROS DALIS.

Pavasaris šviesus. Ir žmoguje, ir gamtoje …jei tik to norime mes, jei esame atviri, tikri, laimingi, ir jei  tuo dalijamės su kitais. Tikrai labai šviesu, net sniegas tirpsta greičiau.

Šviesos ir gerumo artėjančių švenčių proga.

                                                                                                                                                        Lazdijų kultūros centro administracija